Dáárek

26. února 2011 v 15:13 | Lizzie |  I
Táákže včera se stalo něco úžasnýho, o čem jsem si myslela, že to nikdy neudělám :D Už pár let jsem koketovala s myšlenkou že si dám udělat tetování. Před dvěma roky jsem na netu objevila náádhernej motiv...přesně 9.8.2009 :D
A před tejdnem jsem byla v sauně a byla tam i tak šedesátiletá babča, která měla na předloktí měla tetování. Takový dva ornamentíky, tak jsem se jí zeptala, jak dlouho to má. Říkala, že 4 roky. To mě dostalo, jako je to nezvyklý, že jo. Když si představim svou babču, která se hrozně konzervativní a všechno tohle odsuzuje...no ale zpět.


Zeptala jsem se, kde si to nechala dělat a kolik to tak stálo. Odpověděla, že je tattoo studio a že to bylo levný. Tak jsem tam v pondělí vyrazila s tim svym motivem, že bych si to přála k narozkám. Tak další den mi volala tatérka a domluvili jsme se na středu další tejden v 6:30 ráno (jo vražedný vstávání)
Tákže včera jsem vstala 5:15, abych se stihla odsenilnit a nějakym způsobem se proměnit v člověka. Dorazila jsem na místo (mamka mě tam vzala autem, když jela do práce, jí jsem řekla, že jdu pomáhat kámošce s natáčením reklamy, alibi no :D) Sedla jsem si na židličku, za mnou to začala připravovat, ohlídla jsem se, uviděla jsem tu velkou jehlou a chtěla jsem utýct :D Začala jsem si nadávat, co to bylo za debilní nápad, do čeho jsem to zase vlezla. Začala jsem mírně panikařit, ale ono to jenom příjemně škrábalo:D Dokonce jsem si to užívala :D
Asi po půlhodině jsem byla hotová a výsledek byl úúúžasnej. Přikládám obrázek podle kterýho se to dělalo, foto bude někdy pozdějc .)

Mollicles Pictures, Images and Photos
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 302-A> 302-A> | 28. února 2011 v 13:29 | Reagovat

No, předloha vypadá víc než dobře ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama