Únor 2011

První tejden...

26. února 2011 v 16:15 | Lizzie |  Myself
První tejden v druhé semestru za mnou, a jsem úplně hotová. Zase toho tolik po nás chtěj. Samý semestrálky a úkoly...fakt toho mám plný zuby...přemejšlim, že si dám přihlášku na jinou školu, tady mě to moc nebaví a úplně mě to vysává, ale stejně vidim, že tu stejně zkejsnu, tak se holt musim nechat poddat.

Dáárek

26. února 2011 v 15:13 | Lizzie |  I
Táákže včera se stalo něco úžasnýho, o čem jsem si myslela, že to nikdy neudělám :D Už pár let jsem koketovala s myšlenkou že si dám udělat tetování. Před dvěma roky jsem na netu objevila náádhernej motiv...přesně 9.8.2009 :D
A před tejdnem jsem byla v sauně a byla tam i tak šedesátiletá babča, která měla na předloktí měla tetování. Takový dva ornamentíky, tak jsem se jí zeptala, jak dlouho to má. Říkala, že 4 roky. To mě dostalo, jako je to nezvyklý, že jo. Když si představim svou babču, která se hrozně konzervativní a všechno tohle odsuzuje...no ale zpět.

Něco o mě

15. února 2011 v 9:13 | Lizzie |  Me
Vždycky když něco takového jako je něco o mě, někdo chce (tady ovšem to chci já, ale to je beztak jedno, výsledek je stejnej), vždycky sedim a zírám a přemejšlim, co vlastně bych měla o sobě asi napsat. Vzhledem k tomu, že tu moc článků neni, tak vám nemůžu říct, ať si o mě vytvoříte obrázek sami.
Takže, jsem zatim devatenáctiletá hnědovlasá holka, se šedozelenejma očima (když zasvítí sluníčko, podaří se, aby byly zelený), upřímně na očích si dávám záležet, páč věřim, že nima se nejvíc vyjadřujou emoce, vždyť je to okno do duše :)Takže občas  lidi vyvádím z míry, že se jim přímo dívám do očí při konverzaci s nima.
Jinak se o mě někdo někdy vyjádřil takhle:

Uvítání

15. února 2011 v 8:37 | Lizzie |  Myself
Ahojky všichni!

Vítejte na mém několikátém blogu. Pokoušim nějak pokračovat v mém psacím maratonu, kterej je často hodně zmatenej, postradá jakoukoliv navázanost a většinou je celkově o ničem. Když mě to táák baví, tak proč ne, ne?
Táákže tu vítejte, budu se snažit to tu nějak rozvinout :)

Vaše autorka Lizzie